Karolina Sęk

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par, a także we współpracy z innymi terapeutami (koterapia) konsultacje rodzinne.

Zgodnie z wymogami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego swoją pracę poddaje stałej superwizji u osób posiadających tytuł superwizora PTP.

Jestem absolwentką psychologii ze specjalnością kliniczno-sądową na Uniwersytecie Śląskim.

Ukończyłam całościowe czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, które przygotowuje do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Obecnie jest w trakcie specjalizacji z seksuologii klinicznej na podyplomowych studiach Seksuologia Kliniczna na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.

Ukończyłam Szkołę Trenerów Przedsiębiorczości Społecznej w Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego Meritum w Katowicach.

Odbyłam staże zawodowe m.in. w Centrum Psychiatrii w Katowicach, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Katowicach, Warsztatach Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Ad Vitam Dignam w Katowicach oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Samodzielnym Publicznym Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Siemianowicach Śląskich.